Magnet s otvorem ⌀5mm, 20x4mm

Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, můžete vrátit a nemusíte přitom uvádět žádný důvod. Dostanete od nás zpět kupní cenu zboží i náklady spojené s dopravou.


V případě, že jste se rozhodli odstoupit od Kupní smlouvy, postupujte, prosíme, takto:

1. krok: Vyplňte reklamační formulář v odkaze ZDE.

2. krok: Po té zboží zašlete na níže uvedenou adresu. Výrobek by měl být, pokud možno, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím. Nejlépe pak bez jakýchkoliv známek použití.

AMPUL SYSTEM s.r.o.

Reklamační oddělení
Anglická 2118/4
787 01, Šumperk

Do balíčku přidejte také průvodní dopis s číslem učtu a kopii faktury. Pokud se jedná o křehké zboží doporučujeme Vám zásilku pojistit proti případnému poškození či ztrátě při přepravě. Neposílejte prosím balík na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.

3. krok: Na vrácené zboží i dopravné (pokud vracíte celou objednávku) vystavíme opravný daňový doklad a částku v něm uvedenou Vám proplatíme na účet, který jste uvedli v průvodním textu. Zpravidla tak uděláme do 7 dní od doručení vráceného zboží, nejpozději však v zákonné lhůtě.

Za určitých podmínek může být odstoupení od smlouvy provedeno také ze strany AMPUL SYSTEM s.r.o. (např. doprodání zboží). V takovém případě Vás však budeme neprodleně kontaktovat a společně situaci vyřešíme.

Kalkulačky:

Výpočet předřadněho rezistoru pro LED

Kalkukačka výkonu napájecího zdroje pro LED pásky

Návody:

LED žárovka, po vypnutí stále svítí!

Upozornění:

LED autožárovky nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích ČR. Jsou určeny pro sportovní a jiné účely.


Neodinový magnet s kónickou otvorem k uchycení (například vrutem). 

Chromniklová povrchová uprava

Průměr magnetu: 20mm

Výska magnetu: 4mm

Průměr otovru: 5mm (konický tvar)

Směr magnetování: na výšku (při položení magnetu na plocho je jeden pól nahoře a druhý dole)

Maximální pracovní teplota: 80°C

Přídržná síla: 3.57kg  (údaj dodavatele). Pro konkrétní aplikaci doporučujeme vyzkoušet.

Vlastnosti materiálu magnetu: N50


Bezpečnostní pokyny:

Nebezpečí polknutí - Magnety malých rozměrů mohou děti lehce spolknout a mohou způsobit vážné problémy. Magnety nejsou hračky, držte je proto dále od dětí.

Nebezpečí úrazu - Velké magnety mají velkou přídržnou sílu a mohou způsobit pohmožděniny, v případě velkých magnetů, může dojít i k rozdrcení prstů, včetně kostí. Při manipulaci s magnety používejte ochranné rukavice k zamezení úrazů.

Kardiostimulátor - Magnety mohou mít vliv na funkci kardiostimulátorů a implantovaných srdečních defi brilátorů. Pokud máte tyto dodatečné přístroje, prosím udržujte si co největší vzdálenost od magnetů.Jiné negativní vlivy magnetů na člověka nejsou známy. Právě naopak, jsou potvrzeny blahodárné účinky.

Křehkost magnetů a magnetické třísky - Magnety jsou velice křehké, a pokud dojde k samovolnému smrštění k sobě, je zde riziko odmrštění malých částí, které můžou způsobit zranění oka apod.
Při manipulaci s magnety dbejte na to, aby se samovolně nesráželi a noste ochranné brýle.

Magnetické pole - Magnety mají silné magnetické pole, které může poškodit přístroje, jako jsou TV, notebooky, pevné disky, kreditní karty, hodinky, sluchátka a mnoho dalších produktů. Udržujte prosím zařízení a objekty, které by mohli být magnety poškozeny, v dostatečné vzdálenosti.

Feritové x Neodymové magnety - Magnetické pole feritových magnetů lze poškodit, pokud přijde do styku se silnějším polem. Magnety pak mohou přestat držet nebo je jejich síla velice oslabena. Nepřikládejte, prosím, neodymové magnety k magnetům feritovým.

Nebezpečí výbuchu / požáru - Při manipulaci, či obrábění magnetů mohou vznikat elektrické výboje, které mohou vést ke vzniku požáru, či dokonce výbuchu. Nepracujte s magnety v prostředí s nebezpečím požáru, či výbuchu.

Teplotní stabilita - Magnety mají svou maximální pracovní teplotu, záleží na druhu materiálu od 80° až do 450°, poté ztrácí svou magnetizaci. Nepoužívejte magnety ve větších teplotách, než pro které jsou určeny.

Oxidace - Neodym jako prvek koroduje a proto jsou magnety niklovány, což zabraňuje korozi. Vyhýbejte se prosím poškození povlaku magnetu.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
    Nejhorší           Nejlepší


  • Kód produktu: AM3254
  • Dostupnost: Na cestě
  • 49,68 Kč

  • 41,06 Kč bez DPH

Tagy: magnet, s, otvorem, ⌀5mm, 20x4mm, am3253, elektromagnety